Rannu koguduses on valitud uus nõukogu ja juhatus

Lisatud: 04/12/21

Käesolev aasta on EELK-s juhtorganite valimise aasta. Rannu Püha Martini koguduse nõukogu ja juhatuse valimised toimusid 11. aprillil 2021 a.

Rannu koguduse nõukogu koosseisu kuulub 7 valitavat liiget, koguduse õpetaja on nõukogus ameti poolest. Järgmiseks neljaks aastaks valitud nõukogu koosseisu kuuluvad: Maret Aru, Jaan Eensaar, Liisa Eensaar, Elve Järveküla, Katrin Mägi, Maarja Sapar ja Ülle Tensmann.

Eelmisest koosseisust jätkab 3 liiget, uuteks liikmeteks on Maret Aru, Elve Järveküla, Katrin Mägi ja Ülle Tensmann.

Nõukogu eelmisest koosseisust täname panuse eest Eda Madistet, Urmas Madistet, Lauren Williamsi ning Vaike Kukke.

Värskelt valitud nõukogu valis ka koguduse juhatuse ning sinodisaadikud. Koguduse juhatuse koosseisu kuuluvad alates 11. aprillist lisaks õpetajale Jaan Eensaar (juhatuse esimees) ning Katrin Mägi (aseesimees). Uued sinodisaadikud on Jaan Eensaar ja Liisa Eensaar.

Palume Jumala õnnistust kõigile Rannu koguduse töötegijatele!