Koguduse hooldajaõpetajana jätkab alates 1. novembrist praost Mart Jaanson

Lisatud: 10/7/21

Hea Rannu kihelkonna rahvas!

Suur tänu teile kõigile hea koostöö eest EELK Rannu Püha Martini kogudusega!

Annan teile teada, et mitmete eluliste asjaolude tõttu ei ole mul enam võimalik täisväärtusliku omapoolse panusega teenida mitut kogudust ning pean kahjuks teatama, et alates 1. novembrist 2021 a. annan ma Rannu koguduse juhtimise üle praost Mart Jaansonile, kellest saab esialgu koguduse hooldajaõpetaja. Praegu käivad läbirääkimised uue vaimuliku leidmiseks.

Samuti annan teada, et jutlustan koguduse õpetajana viimast korda Rannu kirikus pühapäeval 31. oktoobril, pärast mida on kirikus kaetud ka kohvilaud, kus võime olla ühises osaduses. Olete kõik oodatud ühisele koosviibimisele! Jumalateenistus algab kell 10.

Mõtlen suure tänutundega nendele aastatele, mil mul on olnud privileeg teenida Rannu Püha Martini kogudust. Väga paljud teist on olnud oma abi ning palvetega toeks mulle ja kogu kogudusele ning hindan meie ühist koostööd väga kõrgelt! Aitäh teile kõigile!

Soovin teile  palju Jumala õnnistusi ja hoidmist! Peatse kohtumiseni!

EELK Rannu Püha Martini koguduse õpetaja
Timo Švedko