Veebipalvused igal kolmapäeval kell 13. Edastage eestpalvesoove!

Lisatud: 03/1/21

Armas Rannu kihelkond!

Uued viiruse tõkestamiseks seatud piirangud seavad meid kõiki keerulisse olukorda. Inimesi kutsutakse üles vältima ühiseid koosviibimisi ja jumalateenistusi, aga just rasketel aegadel vajame me teisi inimesi, hoolt ja lohutust, samuti vaimulikku toitu ja ühist palvet. Läbi aegade on kirik alati olnud kriisisituatsioonides inimestele toeks, nii ka praegu. Me teeme üheskoos kõik, et ühiskonnana seljatada praegune koroonaviiruse kriis, seega järgime valitsuse määratud ettekirjutusi. Samas teeme meile antud võimaluste piires mis vähegi võimalik, et teineteise jaoks olemas olla.

Seoses sellega julgustan kõiki inimesi võtma ühendust kui soovitakse kodust armulauda, hingehoidlikku vestlust või edastada eestpalveid. Võimalik on helistada koguduse õpetajale 553 4529 või saata kiri koguduse e-posti aadressile rannu[ät]eelk.ee. Ära jää oma murega üksi!

Lisaks hakkavad märtsis igal kolmapäeval kell 13:00 toimuma Rannu ja Tartu Maarja koguduste ühised veebipalvused, mida kanname üle mõlema koguduse facebooki lehel. Nii on meil võimalik sel ajal olla ühises palveosaduses. Palun helistage või kirjutage, et edastada oma eestpalvesoovid. Julgustan edastama oma eestpalveid kogu märtsikuu jooksul ja edaspidigi. Soovi korral võib palve saatja või isik kelle pärast palvetatakse jääda anonüümseks. Nii võime oma mitmed isiklikud palved tuua üheskoos Issanda ette ka nädala sees ning samas jääb pühapäevane jumalateenistus kindlatesse ajaraamidesse.

Kohtumiseni ühisel veebipalvusel juba sel kolmapäeval 3. märtsil kell 13:00 ja edaspidi igal märtsikuu kolmapäeval samal ajal.

Õnnistussooviga

õpetaja Timo